úvod
o festivale
program
účinkujúci
miesto konania
lístky
galéria
partneri
kontakt
 

Instagram

Informácie o festivale

Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných informácií a odpovedí na často kladené otázky ohľadom nášho festivalu.

Koncepcia festivalu

Mikulášsky Jazzový Festival sa koná počas celého roka a jeho hlavnú časť, tradičný letný festival, dopĺňa klubová sezóna.

 

Letný Mikulášsky Jazzový Festival

Letný festival sa koná spravidla posledný júlový predĺžený víkend, počas troch večerov (piatok - nedeľa), cca od 19:00 do neskorých večerných hodín (jam session). Lokalizovaný je v reštaurácii, alebo klube s plným zázemím, takže o dobré jedlo a pitie je postarané. Nálada je skôr neformálna, barová (aj s ohľadom na sedenie, kedy sa snažíme minimalizovať tzv. kino sedenie a preferujeme voľné sedenie pri stoloch).

 

 

Jazz v Meste

Séria klubových jazzových koncertov Jazz v meste dopĺňa Mikulášsky Jazzový Festival už niekoľko rokov, zo začiatku skôr sporadicky, v poslednej dobe ale pravidelne. Každý mesiac, s výnimkou augusta, sa koná jeden koncert a tak si priaznivci jazzu na Liptove prídu na svoje počas celého roka. Viac informácií o klubovej časti festivalu nájdete tu.


 

Klubová karta klubova_karta_2017.jpg

Verným priaznivcom, ako letného festivalu, tak klubovej série Jazz v meste, ponúkame možnosť zakúpiť si Klubovú kartu. Karta je prenosná a vlastníkovi umožňuje zvýhodnený vstup na všetky koncerty počas celého roka. V prípade záujmu sa na nás neváhajte obrátiť na info@mjf.sk, kartu si tiež môžete zakúpiť na našich koncertoch.

Fotografovanie

Na festivale môžete fotografovať (bez blesku) a zhotovovať videozáznamy, pokiaľ organizátori na prianie účinkujúcich nepovedia inak. Buďte však prosím ohľaduplní voči ostatným návštevníkom a tiež umelcom.

Ubytovanie

Festival sa koná v centre mesta, preto na festivale nie je možné stanovať. V meste sa však nachádza množstvo príjemných hotelov, penziónov a privátov. Viac informácií o možnostiach ubytovania nájdete tu.

Booking

Máte jedinečný projekt a chceli by ste vystúpiť na festivale? Ak máte záujem účinkovať u nás, či už počas letného festivalu, alebo v rámci klubovej sezóny, pošlite nám ponuku s linkami na ukážky, popis projektu a ďalšie informácie, vrátane požiadaviek na výšku honoráru a technický rider na booking@mjf.sk. S ohľadom na pomerne veľké množstvo ponúk, ktoré dostávame, nevieme garantovať zaradenie do programu. Ďakujeme za pochopenie.

Podpora festivalu

Chceli by ste podporiť náš festival? Máte záujem prispieť finančne a stať sa našim sponzorom, či inak podporiť festival? Alebo chcete prispieť k festivalovému tímu dobrovoľnou prácou, či inak sa zapojiť do organizácie festivalu? Napíšte nám prosím na info@mjf.sk.