úvod
o festivale
program
účinkujúci
miesto konania
lístky
galéria
partneri
kontakt
 

Instagram

Informácie o festivale

Pripravili sme pre vás niekoľko užitočných informácií a odpovedí na často kladené otázky ohľadom nášho festivalu.

Koncepcia festivalu

Mikulášsky Jazzový Festival sa koná počas celého roka a jeho hlavnú časť, tradičný letný festival, dopĺňa klubová sezóna.

 

13. Letný Mikulášsky Jazzový Festival

13. ročník letného festivalu sa bude konať tradične posledný júlový predĺžený víkend od 28. do 30. júla 2017, počas troch večerov (piatok - nedeľa) od poobedia do neskorých večerných hodín (jam session). Workshopy sa konajú v piatok a v sobotu od 14:00 v koncertnej sále SZUŠ na Tranovského 4. Nasledujú koncerty zdarma na Námestí osloboditeľov, ktoré sa v piatok a v sobotu konajú od 16:00. Následne pokračujú koncerty v Dome kultúry Liptovský Mikuláš od 20:00. V nedeľu sa program začína od 19:00 priamo v Dome kultúry Liptovský Mikuláš. Napriek tomu, že sa festival koná v Dome kultúry, o dobré jedlo a pitie bude postarané. Nálada je skôr neformálna, barová (aj s ohľadom na sedenie, kedy sa snažíme minimalizovať tzv. kino sedenie a preferujeme voľné sedenie pri stoloch).

 

 

Jazz v Meste

Séria klubových jazzových koncertov Jazz v meste dopĺňa Mikulášsky Jazzový Festival už niekoľko rokov, zo začiatku skôr sporadicky, v poslednej dobe ale pravidelne. Každý mesiac, s výnimkou augusta, sa koná jeden koncert a tak si priaznivci jazzu na Liptove prídu na svoje počas celého roka. Viac informácií o klubovej časti festivalu nájdete tu.


 

Klubová karta klubova_karta_2017.jpg

Verným priaznivcom, ako letného festivalu, tak klubovej série Jazz v meste, ponúkame možnosť zakúpiť si Klubovú kartu. Karta je prenosná a vlastníkovi umožňuje zvýhodnený vstup na všetky koncerty počas celého roka. V prípade záujmu sa na nás neváhajte obrátiť na info@mjf.sk, kartu si tiež môžete zakúpiť na našich koncertoch.

Fotografovanie

Na festivale môžete fotografovať (bez blesku) a zhotovovať videozáznamy, pokiaľ organizátori na prianie účinkujúcich nepovedia inak. Buďte však prosím ohľaduplní voči ostatným návštevníkom a tiež umelcom.

Ubytovanie

Festival sa koná v centre mesta, preto na festivale nie je možné stanovať. V meste sa však nachádza množstvo príjemných hotelov, penziónov a privátov. Viac informácií o možnostiach ubytovania nájdete tu.

Booking

Máte jedinečný projekt a chceli by ste vystúpiť na festivale? Ak máte záujem účinkovať u nás, či už počas letného festivalu, alebo v rámci klubovej sezóny, pošlite nám ponuku s linkami na ukážky, popis projektu a ďalšie informácie, vrátane požiadaviek na výšku honoráru a technický rider na booking@mjf.sk. S ohľadom na pomerne veľké množstvo ponúk, ktoré dostávame, nevieme garantovať zaradenie do programu. Ďakujeme za pochopenie.

Podpora festivalu

Chceli by ste podporiť náš festival? Máte záujem prispieť finančne a stať sa našim sponzorom, či inak podporiť festival? Alebo chcete prispieť k festivalovému tímu dobrovoľnou prácou, či inak sa zapojiť do organizácie festivalu? Napíšte nám prosím na info@mjf.sk.